І Всеукраїнська мистецька акція "Мій Шевченко": створено 13 унікальних рукописних книжок

Протягом лютого-вересня 2013 року Національний музей Тараса Шевченка спільно з видавництвом "Лаурус", Фондом Кучми та Малою академією наук провели І Всеукраїнську мистецьку акцію для талановитих дітей "Мій Шевченко". (детальніше...)

Представники видавництва "Лаурус" провели майстер-класи для переможців акції, щоб підготувати молодих художників та каліграфів до роботи над книжками. Діти самостійно обирали вірші чи уривки та створювали до них ілюстрації. Як виглядають готові книжки можна бачити на фото. Всього випущено 13 книжок: 2 книжки-збірки та 11 персональних. Презентуватиме твори молоді Національний музей Тараса Шевченка.

Декілька слів про тих, хто реалізував проект.

Керівник процесу: Корчагіна Катерина.

Майстер-класи провели: Іващук Анастасія, Корчагіна Катерина, Толок Ольга.

Каліграфія титулів: Кулік Анастасія.

Оформлення книжок: Іващук Анастасія, Толок Ольга, Лівенцева Ада, Сечейко Юра.

Молоді українські митці (вік вказано на момент створення книжки):

Артьомкін Дмитро, 15 років

Бура Аліна, 15 років