Концерт з нагоди 65-річчя музею

З нагоди 65-річчя з дня відкриття першої експозиції

Національного музею Тараса Шевченка

(тоді ще Державного музею) у Києві

24 квітня о 17:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбувся концерт камерної музики у виконанні стипендіатів Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» піаніста Дмитра Чоні та скрипаля Ореста Смовжа.

У віртуозному виконанні артистів прозвучала надскладна програма з творів Йоганеса Брамса, Роберта Шумана та Віталія Вишинського.

Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» створено з метою сприяння розбудови громадянського суспільства. Гуманітарна діяльність з підтримки обдарованої молоді в Україні є основним напрямком роботи Фонду.

Дмитро Чоні (рояль) як стипендіат Президентського фонду Леоніда Кучми постійно підтверджує свій високий статус вдалими виступами і перемогами на міжнародних конкурсах, фестивалях. Представляв нашу державу в Парижі під час акції «Погляд з України».

Орест Смовж (скрипка) – талановитий студент Національної музичної академії імені Петра Чайковського, лауреат міжнародних конкурсів. Представляв нашу державу на міжнародному конкурсі піаністів та камерних ансамблів у Вільнюсі (Литва) як один із почесних стипендіатів Фонду Леоніда Кучми.