Виставка робіт Марії Приймаченко

«Роблю сонячні квіти тому, що людей люблю, творю на радість, на щастя людям, щоб всі народи один одного любили, щоб жили вони, як квіти по всій землі...»

Марія Приймаченко

З 9 жовтня у Національному музеї Тараса Шевченка працює виставка робіт Марії Приймаченко з приватних колекцій.

Творчість Марії Приймаченко – яскраве явище національного мистецтва, що увібрало в себе всі соки народної культури. Роботами Марії захоплювався Пікассо і Марк Шагал, а відомий живописець Микола Глущенко сказав: «У ній уособлена культура нашого народу».

Геніальна  майстриня створила близько 5000 творів, її спадщина  зберігається  в Музеї українського народного декоративного мистецтва,  Національному музеї народної архітектури і побуту, Запорізькому художньому музеї і приватних колекціях, Національному музеї Тараса Шевченка. Понад 40 робіт саме з приватних колекцій зацікавлені матимуть змогу побачити у виставкових залах Національного музею Тараса Шевченка.

Виставка триватиме до 27 жовтня 2014 року.