Зустріч з києвознавцем Ольгою Друг у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка

20 листопада 2014 року о 16:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відбулася зустріч із києвознавцем Ольгою Друг.

Цікавою для шанувальників київської минувшини була чергова зустріч «У Шевченка на Козиному болоті». Цього разу гостею була  письменник-києвознавець, провідний науковий співробітник Музею історії Києва Ольга Друг. Ольга Миколаївна – автор ряду книг і статей: «Вулицями Старого Києва», «Від війта - до мера», «Особняки Києва» (у співавторстві). Успіх мала підготована дослідницею публікація книги Олександра Паталеєва «Старий Київ (Спогади Старого Грішника)». А ще Ольга Друг бере участь у проектах щодо збереження нашої культурної спадщини: «У мене, як і у більшості киян, прагнення одне - зберегти місто у його історико-архітектурному образі».