Простір української дитячої книги відкриває "Родинний клуб БараБуки"

Напередодні зимових свят у Національному музеї Тараса Шевченка пройшла серія святкових "Грудневих субот" "Родинного клубу БараБуки" від порталу "BaraBooka. Простір української дитячої книги".

Холод і зима спокушають вас лишитися у вихідні вдома? Сховатися під ковдру або дивитися мультики? Будьте мужніми – не піддавайтеся! Напередодні зимових свят портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» відкриває «Родинний клуб БараБуки» та запрошує дітей із дорослими на святкові «Грудневі суботи».

Разом із відомими гостями – режисеркою Іриною Цілик, художниками Катериною і Володимиром Штанками, перекладачем Володимиром Чернишенком та видавцем Юлією Березенко – ми

• почитаємо різдвяні книжки;
  • змайструємо прикраси для новорічних ялинок;
  • приготуємо святкові солодощі та візьмемо участь у різдвяній виставі.

Розклад «Грудневих субот»:

6 грудня

Зустріч із письменницею і режисеркою Іриною Цілик та її сином Андрієм.

Читання книжки Роба Скоттона «Різдво для Сплета», складання річного плану добрих справ, майстер-клас із вовни.

13 грудня

Зустріч із перекладачем Володимиром Чернишенком.

Читання розбишацької книжки Барбари Робінсон «Найкраща (найгірша) у світі різдвяна вистава», майстер-клас із виготовлення різдвяної зірки.

20 грудня

Зустріч із редакторкою видавництва «Братське» Юлією Березенко та її донечкою Настею. Презентація різдвяної новинки – книжки Валентини Вздульської «Подорож листа. Історія до свята Миколая», написання додаткового листа до Святого Миколая, смачнючий майстер-клас.

27 грудня

Зустріч із художниками Катериною і Володимиром Штанками. Поговоримо про справжніх друзів і про те, як виростити дракона в домашніх умовах. Майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки за мотивами книжки Каті Штанко «Дракони, вперед!»

Вартість участі для дитини – 100 грн, для дорослого – 30 грн. У ціну квитка включено матеріали для майстерки, печиво та сік, а також подарунок для кожної дитини!

Обов’язкова реєстрація за формою: http://goo.gl/forms/Q0stXHdK1o.

Детальніше розпитуйте за телефоном 095 01 03 771 (Анастасія), на barabooka.com.ua або на сторінці БараБуки у Facebook.

Початок о 14:00

Місце проведення: дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12). Членам «Родинного клубу БараБуки» вхід у музей безплатний.