Студія розвитку та соціалізації особливих дітей в музеї Шевченка

Брифінг з нагоди відкриття Студії розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку «Дитина з майбутнім» відбувся 28 січня о 15.00.

Студія розвитку та соціалізації «Дитина з майбутнім» відкриває свої двері для дітей з особливостями у розвитку від 5 до 10 років. Головною метою Студії являється соціалізація особливих діток, навчання спілкуванню з однолітками, вирішування життєвих ситуацій, що допоможе їм стати повноцінними членами суспільства. Ще однією особливістю Студії є можливість для її  учнів через мистецтво і творчість Шевченка долучитися до національної культури України.

Студія відкриває свої двері за підтримки Національного музею Тараса Шевченка в рамках комплексної програми для людей з інвалідністю «Музей без бар'єрів: від теорії до практики». Національний музей Тараса Шевченка це культурно-мистецький центр, де зберігається 90 відсотків мистецької спадщини Тараса Шевченка, впроваджуються нові музейні програми. Єдиний музей м. Києва обладнаний спеціальним ліфтами та пандусами і є доступним для інвалідів візочників, і де діють  та розробляються програми по роботі з людьми з інвалідністю.