ІІ Всеукраїнська мистецька акція "Мій Шевченко"

У зв'язку з величезною кількістю конкурсних робіт переможців буде названо 1 липня 2015 року.

Про можливі зміни читайте у нас на сайті.

Всеукраїнська мистецька акція «Мій Шевченко» – проект, започаткований у 2013 році напередодні святкування 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка, спрямований на підтримку талановитих дітей та молоді – юних художників, літераторів, читців та каліграфів.

Засновниками і організаторами акції є Національний музей Тараса Шевченка, Міністерство культури України, Міністерство освіти України, Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», Благодійний фонд «Шевченків Дім», портал 1576.ua, Мала академія наук України.

У І Всеукраїнській мистецькій акції «Мій Шевченко» взяли участь понад 2 000 осіб, а Музей отримав близько 1000 малюнків, більше 200 відеофайлів з декламуванням творів Шевченка і кілька десятків каліграфічно написаних творів, серед яких було обрано близько 30 переможців.

19 вересня 2013 року відбулася виставка кращих робіт, надісланих на конкурс, та нагородження фіналістів і призерів у Національному Музеї Тараса Шевченка. 20-21 вересня 2013 року було проведено майстер-класи для читців та художників й каліграфів із книжкової ілюстрації.

Кращі дитячі роботи було використано для створення відеороликів соціальної реклами на шевченківську тематику, в яких читці з різних регіонів країни декламують поезії Тараса Шевченка.

Переможці в номінаціях каліграфія та образотворче мистецтво створили 13 авторських книжок «Кобзар» ручної роботи за підтримки видавництва «Лаурус», які потрапили до кращих книжкових колекцій України, Литви, Польщі, Азербайджану та ін.

Друга Всеукраїнська мистецька акція «Мій Шевченко» стартувала 10 січня 2015 року.

Збір робіт відбувається у трьох номінаціях:

1. Читання творів Т. Шевченка (поезія, проза).

2. Виготовлення книжок з каліграфічним написанням поезій та ілюстрацій до них (малюнки в різних техніках та аркуші з каліграфічним написанням творів Т. Шевченка).

3. Фотографія.

Збір робіт в електронному варіанті завершився 31 березня 2015 року. Роботи надсилали за електронними адресами: support@1576.ua та info@1576.ua. Збір оригіналів триватиме до 30 квітня 2015 року. Оригінали робіт надсилати за адресою: Національний музей Тараса Шевченка, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 12, 01004.

Телефон для довідок: (044) 234-40-39.

Детальніше про умови акції та формат подання конкурсних робіт читайте в Положенні про ІІ Всеукраїнську мистецьку акцію «Мій Шевченко».

Файли прикладені до сторінки: