Відкриття підсумкової фотовиставки «Золотая камера»

27 березня в 18:30 Київська Школа Фотографії підвела підсумки міжнародної фотопреміі «Золота камера • 2014». Церемонія нагородження та урочисте відкриття виставки пройшли у знаковому для України місці - Національному музеї Тараса Шевченка.

Цього року понад 6000 фотографій з 45 країн світу були представлені на суд міжнародного журі. І тільки сімдесят п'ять кращих фотографій увійшли в підсумкову експозицію фіналістів міжнародного фотоконкурсу.

Володарями фото-оскара «Золота камера» стали призери у п'яти номінаціях:

«Фотографія року • професіонали»

«Фотографія року • любителі»

«Дух Свободи»

«Відкриття року»

«Приз глядацьких симпатій»

Організатор фотопреміі, Київська Школа Фотографії, оголосила імена переможців конкурсу у восьми жанрах. Грошові призи вручив ексклюзивний партнер фотопреміі - компанія SevenHills. Гості церемонії першими дізналися, хто став щасливим власником цінних та грошових призів від FujiFilm і Tamron.

Період експозиції: з 27 по 29 березня.