Виставка Аліси Герман "Пори року"

1 березня 2016 року в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка (пров. Т. Шевченка, 8-а) відбулося відкриття виставки переможця ІІ Всеукраїнської мистецької акції "Мій Шевченко" Аліси Герман "Пори року".

Аліса Герман народилася 19 вересня 2005 року у місті Павлограді  на Дніпропетровщині. Малювати почала змалечку, перші роботи – зайчики та котики. Захоплюється живописом, однак перевагу віддає петриківському розпису. Цією технікою зайнялася в БДІОТ Голосіївського району м.Києва, навчаючись у другому класі. Останні півроку навчається у відомої майстрині із петриківського розпису Олени Скицюк на базі галереї «Соборна».

Десятирічна школярка має чималі творчі досягнення: переможець на виставці-конкурсі «Наше Різдво – 2015» у номінації «Кращий Петриківський розпис» (2015 рік), ІІ Всеукраїнської мистецької акції «Мій Шевченко» у номінації «Ілюстрація» (2015 рік). Серед її досягнень - приз глядацьких симпатій у міжнародному конкурсі «Без кордонів»  (2014 рік), відзнака за участь у Всеукраїнському конкурсі «Намалюй свою мрію» (2015 рік), перемога у конкурсі патріотичного дитячого малюнка «Батьківщина переможе» (2015 рік) та ін. Юна художниця нагороджена дипломом та футболкою із зображенням власного малюнка у конкурсі для Google «Україна моєї мрії» (2014 рік).

Аліса не тільки сама малює, а й із задоволенням ділиться секретами майстерності з однолітками.  Вона  проведе  для школярів  майстер-клас з петриківського розпису.