reCAPTCHA
[smartslider3 slider=3]

Про виставку

Аукцион Arsani спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка представляють Виставка Аукціону “Класичне та сучасне мистецтво”.
Обкладинку аукціонного каталогу прикрашає робота «Портрет Красуні в Білому», що атрибутована до творчості Костянтина Єгоровича Маковського та виконана наприкінці ХІХ – поч. ХХ ст.
На виставці представлена унікальна колекція автентичних творів живопису і скульптури. Роботи світових і українських класиків музейного значення поєднаються з творами сучасних митців.
В експозиції презентовані такі напрямки і стилі образотворчого мистецтва, як:
  • соціалістичний реалізм, репрезентований в роботах Cтаніслава Сичова, Петра Сльоти, Карпа Трохименка, Михайла Рибальченка та Олександра Любимського.
  • сучасне мистецтво та контемпорарі арт репрезентовані в роботах Марка Гейко, Михайла Шемякіна, Петра Лебединця, Михайла Туровського, Миколи Журавля, Олени Бандурки, Олександра Брєскіна, Наталі Бирдіної, Світлани Шерстюк, Михайла Левченка, Олеся Дворак-Галік, Наталії Проданчук та Віктора Проданчука.
  • класичний живопис, що поєднує в собі жанрові мотиви та пейзажі пензлів Миколи Глущенка, Тетяни Яблонскої, Володимира Сидорука, Володимира Філатова, Якова Басова, Володимира Сингаївського.
Окрему частину експозиції складають стародавні ікони, скульптура та твори ювелірного сучасного мистецтва.
Відкриття виставки відбудеться 14 вересня о 18.30 за адресою м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 12.
Вхід на відкриття виставки – вільний.
Виставка працюватиме за графіком музею з Вт-Нд: 10:00-18:00
Вхід на виставку з 15 по 25 вересня здійснюється за придбанням квитків до музею.
Аукціон відбудеться 25 вересня о 19.00 в ONLINE режимі.