reCAPTCHA

Про виставку

З 14 по 24 листопада у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться виставка Григорія Зорика “Моя Україна” – різнопланового художника, який працює як в техніці графіки, так і олійного живопису. Широка тематика його робіт – історія, релігія, культура, народні звичаї – дозволяє кожному знайти щось для себе.

Створюючи картини-реконструкції, Григорій Зорик прагне доносити до нинішнього і майбутнього глядача величну історію українського Поділля, віддавати шану людям, які її творили. Художник своїми роботами звертається до сучасників, які повинні зберегти багату спадщину та вдихнути нове життя у Тульчинський Версаль.

Живописець Григорій Зорик у творчості особливу увагу приділяє пленеру, вважаючи природу своїм основним вчителем. Багато тем серії “Провінційні вельможі” обіграні в графічних листах, виконаних в техніці хаотичного штриха (туш, перо).

Григорій Зорик бере активну участь у вітчизняних та міжнародних виставках з 1986 року. Його твори зберігаються в приватних колекціонерів з України, Куби, Великобританії, Франції, Німеччини, Канади, США та інших країн.