reCAPTCHA
[smartslider3 slider=27]

Про виставку

Проєкт “Лялькове диво” унікальний для України. Українські лялькарі вже давно репрезентують свої твори на міжнародних виставках, беруть участь в українських заходах. Рівень “Лялькового дива” виставковий, музейний. Представлено краще з вишуканого, талановитого й майстерного в цій царині.

Водночас це проєкт не офіційний, він розкутий, радісний, веселий і магічний. Напередодні Різдва та Нового року повинні відбуватися фантастичні, дивні й дуже приємні речі. У казку вірять не тільки дітлахи, є можливість поринути у казку, повернутись у щасливе безхмарне дитинство й у дорослих. Згадати свого улюбленого ведмедика, ляльку чи машинку… Не у всіх збереглися такі іграшкові раритети. Тільки спогади. Такі теплі, трошки сумні від незворотності втрати. Поверніть собі своє дитинство, подаруйте собі відчуття радості, казкової легкості й можливості бути співавтором лялькового дива! Для цього треба просто відвідати виставку “Лялькове диво”!

Проєкт “Лялькове диво” має вже свою історію. Виставка, що проходить в Національному музеї Тараса Шевченка у грудні 2020 – четверта.

У проєкта “Лялькове диво” є авторка, вона ж організатор й ідейна натхненниця — Анастасія Кацан, лялькарка й художниця, членкиня Національної спілки художників України. З року в рік склад учасників змінюються, дехто бере участь у проєкті постійно.

Ви знаєте, хто такі лялькарі? Це дуже непрості люди, вони химерні художники та великі добрі маги водночас.
Так, так, всі лялькарі чарівники та маги! Художні ляльки вражають, вони завжди не схожі на звичні, ті, що можна купити в магазині. Лялькарі здатні творити химерні, досконалі ляльки, які здатні зачаровувати. А іноді ляльки оживають. Можливо це відбувається тільки в нашій з вами уяві.

Тож, шановні, діти та колишні діти, приходьте на виставку “Лялькове диво”, дивуйтесь і радійте!

У виставці беруть участь: Катерина Косьяненко, Юлія Володарська, Володимир Балибердін, Галина Дюговська, Петро Пінчук, Ірина Жмуренко, Тетяна Іносова, Ліза Портнова, Андрій Кириченко, Олександра Король, Юлія Пелюх, дует АлінаАльона, Луис Карвальо Кардозо, Анастасія Кацан.