reCAPTCHA
previous arrow
next arrow
Slider

Про виставку

Запрошуємо на персональну виставку білоруської художниці Надії Пашкевич “Фарба i Слова” (Максим Богданович, Адам Міцкевич, Тарас Шевченко) яка експонується в Національному музеї Тараса Шевченка з 18 лютого по 01 березня.

Ціла серія робіт художниці за своїм ліричним звучанням резонує з поетичними рядками письменників. Своєю виставкою Надія Пашкевич віддає данину поваги і любов до поезії Максима Богдановича, Адама Міцкевича та Тараса Шевченка, провидить паралель між поезією і живописом, показуючи єдність у творчості. А притаманний багатьом її роботам композиційний спіральний розвиток ліній і колірних плям додає картинам додаткової динаміки та енергії, нагадуючи якусь тонку гру природних стихій і космічних вихорів. Ця гра ліній і кольору. впливаючи на глядача, не залишає його байдужим. В цілому працюючи в руслі ліричного (романтичного) абстракціонізму, художниця створює власний образний світ ілюзій, бачень і станів…

Вірші великих поетів будуть супроводжувати сучасний білоруський живопис, що дозволить глядачеві ще більше відчути рядки поетів і роботи художниці, усвідомити величезну близькість двох країн – Білорусі та України.

Вхід – за музейним квитком 30/50 грн.