reCAPTCHA

Про виставку

Shcherbenko Art Centre та Національний музей Тараса Шевченка запрошує на виставку 12 фіналістів 7-го незалежного конкурсу молодих українських художників #МУХі 2019, що відбудеться 17 жовтня – 10 листопада у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка. Відкриття – 17 жовтня о 19:00!

Учасники: Пьотр Армяновський (Донецьк / Київ), Світлана Бєдарєва (Київ / Мехіко), Андрій Достлєв і Лія Достлєва (Донецьк / Познань), Оксана Казьміна (Київ), Поліна Карпова (Харків / Київ), Ярема Малащук та Роман Хімей (Коломия / Київ), Олександр Совтисік (Івано-Франківськ / Краків), Станіслав Холодних (Донецьк / Київ), Антон Шебетко (Київ / Амстердам), Аліна Якубенко (Київ), EtchingRoom 1 (Київ), fantastic little splash (Дніпро).

Кураторка виставки – Марина Щербенко.

Паралельно з виставкою буде йти освітня програма «Випробування меж» – лекції та майстер-класи експертів та партнерів конкурсу, спеціалістки від партнера проєкту AEQUO Law Firm, а також лекції від молодих українських мистецтвознавиць – лауреаток Мистецтвознавчого конкурсу.