reCAPTCHA
Slider

9 березня о 14:00 у Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12) відбудеться виступ Камерного дівочого хору імені Миколи Лисенка, присвячений 206-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Назва програми – «Все упованіє моє…».

Камерний дівочий хор КССМШ ім. М.В. Лисенка – це колектив, у якому співають дівчата віком від 9 до 18 років, які в майбутньому здобувають професію диригента хору.

Хоровий колектив з 2008 року очолює заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри хорового диригування НМАУ ім. П. І. Чайковського, член европейської та української хорових асоціацій, Національної Всеукраїнської «Музичної спілки», хорового товариства «Миколи Леонтовича», член жюрі багатьох міжнарожних хорових конкурсів – Пучко-Колесник Юлія Віталіївна, хормейстери хору – аспіранти НМАУ ім. П. І. Чайковського Шемчук Віра та Галай Олена.

За ці роки хор досяг творчих успіхів, став багаторазовим переможцем більш ніж 20 міжнародних конкурсів, представляє Україну на кращих концертних майданчиках світу. У 2015 році виступав з сольним концертом в штаб-квартирі ЮНЕСКО, а у 2016 був запрошений заспівати у Соборі Святого Петра у Ватикані на службі разом з Папою Франциском та разом помолитися за мир духовним гімном нашої держави – «Молитвою за Україну» Миколи Лисенка.

У лютому 2017 хор виграв Гран-прі в усіх трьох номінаціях найпрестижнішого світового хорового конкурсу «Хорові ігри націй» (Grand Prix of Nations) в Берліні.