reCAPTCHA

Про виставку

Запрошуємо на виставку “Диво-птахи Марії Примаченко”, яка експонується в Будинку- музеї Шевченка до 23 лютого.
«Спочатку були птахи на небі і квіти на землі… Від початку всі літали, навіть дерева і квіти, тільки потім літати взялися звірі». (Марія Приймаченко)
Представляємо дивовижне птаство української художниці-примітивістки Марії Примаченко. Це частина її власного барвистого світу, уявного бестіарію, населеного фантастичними створіннями.
Кожен птах на виставці – таємничий. Дивакуваті, вони дивляться людськими очима з пухнастими віями, вбрані в намисто, сережки, із крилами-вишиванками. Небачена «Леваха» – ніби з праісторичних глибин, існує тільки в містичному світі художниці. Сама мисткиня «коментує» роботи цікавими авторськими написами-приповідками. Відчуйте радість зустрічі з незбагненним, утаємниченим і прекрасним птаством Марії Примаченко.
Вхід – за музейним квитком (45/25 грн).