reCAPTCHA
Slider

Запрошуємо дітей 10-14 років на заняття з каліграфії, яке проведе наша майстриня Kateryna Korchahina. Ми дізнаємось про історію появи цього виду письма, розберемось у найпростіших елементах каліграфії та створимо свій надпис прописом. Це окреме заняття з циклу Книжкова майстерня з Катериною Корчагіною.

Каліграфія – це мистецтво письма. Історія писемності повторює історію людства, історію естетичних понять, які змінюються відносно технічного прогресу, швидкості передачі інформації, обмежень людини у часі і просторі. З роками ми все менше пишемо що-небудь від руки. Але каліграфія несе в собі не лише інформативну функцію, а більше мистецьку, медитативну, пізнавальну.

Вона поєднує в собі одразу декілька композиційних прийомів: ритм, динаміку, статику, ширину. Мистецький сенс каліграфії – у створенні унікального продукту, тому що неможливо створити дві однакові, ідентичні літери. Писати каліграфію можна такими інструментами: широким пером, гострим пером, пензлем та брашпеном (маркером).

Реєстрація обов’язкова – https://docs.google.com/forms/d/1xOOE8w8xwJLpHCt0B73E6xOccz-l11utLLu2pL6LZC0.

17 листопада, 12:00.
Вартість – 150₴.

Програма розроблена за підтримки видавництва Laurus та Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».