reCAPTCHA
Slider

Про виставку

Фотовиставка демонструє два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними. На світлинах – діти з дитячих будинків, а також – мами з дітьми, яким своєчасно допомогли.
Фотограф проєкту – Dasha Tenditna.

21 грудня з 14.00 в Національний музей Тараса Шевченка на урочистому відкритті заходу відвідувачі фотовиставки матимуть змогу послухати поради фахівців щодо виховання дітей, надихнутись життєвими історіями відомих особистостей, а маленькі гості зможуть взяти участь у численних іграх та майстер-класах.

Свою участь у заході вже підтвердили Любовь Юнак (Lubov Younak), Елена Сапунова (Лена Борисова), Svitlana Bevza, Даша Малахова (Dasha Malakhova), Катерина Єгорушкіна (Kateryna Yegorushkina), Valeriia Khodos та ін. (перелік гостей постійно доповнюється). Музичний супровід заходу – Mike Kaufman-Portnikov.

Мета проєкту – привернути увагу суспільства до проблеми соціального сирітства, а також – зібрати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра».

В Україні понад 100 тис. дітей проживає в інтернатних закладах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім’ях – основні передумови розлучення дітей із найріднішими.

Фотопроєкт показує, що бідність – це не причина для сирітства. Іноді ми можемо врятувати чиєсь щасливе майбутнє, вчасно простягнувши руку допомоги.

Запрошуємо усіх небайдужих відвідати фотовиставку та підтримати створення «Міста Добра»!
Детальніше про Центр доброти для мами та дитини «Місто Добра» – за посиланням https://misto-dobra.com.ua/

Вхід в день відкриття – вільний. В інші дні – 45 грн.