reCAPTCHA
Slider

А ви знаєте, що Тарас Шевченко був академіком гравюри? При чому одним із перших в тогочасній Російській імперії. А його найвідомішою серію стала “Живописна Україна” – такий собі туристичний путівник, якому невдовзі виповнюється 175 років!

З цієї нагоди запрошуємо дітей 10-14 років на курс Книжкової майстерні в музеї. Авторка курсу Катерина познайомить дітей із історією техніки, проведе їх від теоретичного знайомства з офортом до створення авторської плакату.

Курс складається з трьох занять:

1) 20 жовтня – Офорт. Знайомимось із принципом роботи офорту та книжковими заставками 19 сторіччя, створюємо ескіз ілюстрацій до поезії, починаємо друк.
2) 27 жовтня – Буквиця. Попрацюємо над її ескізом та виконаємо оригінал чорною тушшю.
4) 3 листопада – Каліграфія. Дізнаємось нове про прописи, розробляємо текст до плакату, фіналізуємо остаточний вигляд роботи.

Реєстрація обов’язкова – http://bit.ly/2okaXCM. Або за телефоном 044-234-40-39

▪️ Для кого – дітей 10-14 років. Кількість учасників курсу – 10.

▪️ Коли – по неділях, з 11:00 до 13:00. Три заняття 20 жовтня, 27 жовтня та 3 листопада.

▪️ Вартість – 150₴ за заняття. Вартість всього курсу зі знижкою – 400₴.

В кінці повного курсу діти отримають можливість провести виставку-презентацію своїх плакатів у музеї.

Програма розроблена за підтримки Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».