reCAPTCHA

Огляд лекції

7 грудня о 16:00 Всеукраїнська кампанія Пам’ять Нації запрошує на лекцію «Князь Костянтин Острозький – полководець», що відбудеться у Будинку-музеї Тараса Шевченка в Києві, за адресою: м. Київ, провулок Тараса Шевченка, 8-а.

Князь Костянтин Острозький походив з роду Рюриковичів та належав до еліти Великого князівства Литовського. 30 років він займав посаду великого гетьмана. З 63 битв зазнав поразки лише у двох. Князь громив московських воєвод та татарських ханів. Він був єдиним полководцем, на честь якого двічі влаштовували тріумф.  Його володіння перевищували будь-яку з сучасних областей України. Сучасники називали їх “Країною князя Острозького”, а самого князя – “некоронованим королем”.

Про це та інше дізнаєтесь на лекції 7 грудня о 16:00.

Лектор: Борис Черкас — український історик, доктор історичних наук, автор книг і публікацій.

Вхід на лекцію за вартістю пільгового квитка музею – 15 грн.