reCAPTCHA
Slider

Про виставку

“Лялькове Диво” — це міжнародна виставка авторських ляльок та живопису, що традиційно відкривається у Києві напередодні Різдва. Це світле й радісне свято мистецтва, справжній подарунок місту від авторів та учасників проекту — сучасних казкарів і самовідданих мрійників, лялькарів і художників.

Колективний проект “Лялькове диво” — це унікальна можливість побачити професійні художні ляльки найвищої категорії, зібрані у межах одного простору. Виставка “Лялькове диво” покликана не лише познайомити глядача із мистецтвом авторської ляльки, але й зберегти це мистецтво в Україні, втримати його професійний рівень та стимулювати розвиток. Проект проходить вже третій рік поспіль, і щоразу це свято стає все яскравішим. Цього року у виставці беруть участь 10 художників-лялькарів з України, Польщі, Німеччини та Франції, а також неповторний і символічний живописець, “київський Андерсен” Леонід Бернат.

Мистецтво авторської ляльки — це особливий світ, де панує романтика і свобода уяви, де дива обов’язково стаються, варто лише забажати, а буденне життя невпинно перетворюється у казку.  Завітайте у святковий простір фантазії і різдвяних чудес, приготованих для вас лялькарями! Впустіть у життя диво!

Автори:

живопис: Леонід Бернат.

авторські ляльки: Тамара Півнюк, Юлія Володарська, Катерина Косьяненко, Катерина Калініна, Ірина Кіршина, Рената Голашевська-Адамчик, Ольга Венжега, Олена Коростельова, Галина Дюговська, Анастасія Кацан.

графіка: Сергій Півнюк.

Виставка відкривається 10 грудня о 18:30 та експонується до 12 січня.

За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь:

тел.: +380 98 656 4560; e-mail: nanakatsan@gmail.com