reCAPTCHA
Slider

Огляд екскурсії

28 Листопада
-
30 Січня

Кожні три місяці ми обираємо нові теми для змінної галереї. За хорошою традицією, презентацію нових оригіналів в експозиції проведемо на наших онлайн-трансляціях. Зберігайте розклад, щоб не загубити:

🎥 21 листопада,16:00 – Пізнаємо Шевченка як публічного історика (на прикладі поеми «Гайдамаки» та графічних ілюстрацій до неї художника Опанаса Сластіона).

🎥 28 листопада, 16:00 – Простежимо еволюцію Шевченка-аквареліста – з часу навчання в Петербурзі і до заслання в казахські степи (на прикладі його портретів, українських та казахських краєвидів);

🎥 5 грудня, 16:00 – Познайомимось із колом спілкування поета і художника з того часу, як він став вже відомою людиною (на прикладі портретів родин, з якими Шевченко товаришував чи просто був знайомий).

Оновлення в галереї ви можете оглянути самостійно або з екскурсією в новому для нас форматі. Троє науковців проведуть вас трьома залами оригіналів та познайомлять детальніше з тими аспектами життя чи творчості Шевченка, які в постійній експозиції представлені оглядово. Замовити екскурсію можна з вівторка до п’ятниці за телефоном: 044-234-25-56. Вартість – 70 грн з особи.