reCAPTCHA

Огляд екскурсії

16 Листопада
16 Листопада

Творче об‘єднання «Ніч в Університеті» aka Night Stories урочисто оголошує про останню екскурсійну програму цього семестру. Символічно, що наш екскурсійно-театральний 2019 рік ми почали екскурсією про кінець ХІХ та початок ХХ століття, тож і завершувати екскурсійний 2019 рік ми будемо саме цим періодом.

Вже 15-16 листопада 2019 року з 18.00-22.00 у Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка 12, колишній будинок родини Терещенків) на вас чекає вечірня театралізована екскурсія «Ніч у Терещенків»!

Родинне та фінансове життя впливових українських підприємців та меценатів, людей, залучених до відкриття і розбудови кількох навчальних закладів Києва та України, події революції 1917 року та історія Михайла Терещенка – все це чекає на вас у виконанні акторів та акторок #ніч_в_університеті. Екскурсії присвячені 200-річчю з дати народження Миколи Терещенка!

Вхід, традиційно, виключно за онлайн-реєстрацією, що відбудеться орієнтовно увечері в середу, 13 листопада за посиланнями на гугл-форми, посилання на яку ми опублікуємо в наших соцмережах та на сайті. Також додатково оплачується вхідний квиток музею, який ви зможете купити на місці (25 грн – школярі, студенти, 45 грн – дорослі, безкоштовно – пільгові категорії). Кількість місць обмежено!