reCAPTCHA

Про виставку

З технічних причин виставка працюватиме по 14 лютого.

Запрошуємо друзів та поціновувачів мистецтва на відкриття персональної виставки #AURUM талановитої української художниці Оксани Фурса.

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представляє справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі. В різних залах Національного музею Тараса Шевченка представлені цикли робіт Оксани Фурса, дизайнерські меблі, колекції одягу та аксесуарів, ювелірні прикраси, навіть поштові марки та сувенірна продукція з фрагментами ії картин.

Так результатом співпраці художниці Оксани Фурса та дизайн-бюро ODESD2 стала капсульна колекція дизайнерських меблів. Яскраві принти, виконані за мотивами картин художниці, додають автентичності сучасним предметам інтер’єру та нагадують про декоративно-ужиткове мистецтво давніх часів. Природні мотиви картин «Яблука», «Тюльпани», «Маки» та «Зима» знайшли своє місце на кріслах та дивані дизайнерів Катерини Лісакович, Святослава Зброя та Вячеслава Балбека. Кардинально різні за кольоровими гамами полотна і меблі, виконані в авторських стилістиках дизайнерів вкотре доводять, що традиційні орнаменти можуть успішно поєднуватись із найсучаснішими формами. Найвідоміша серія картин Оксани Фурса “Печворк: Дикі звірі” представлена принтами «Диво-бик» та «Ярило». Стилістика клаптевого шиття та поєднання кількох яскравих плям якнайкраще пасують стільцю Нікіти Букороса та стільцю і кріслам Святослава Зброя.

Капсульну колекцію «Снюсь… снюсь … снюсь… » весна – літо 2020 створено з великим натхненням у співпраці бренду ZELO та Іванни Будник з художницею-чарівницею Оксаною Фурса. Дивовижний світ дитячих спогадів, снів, міфів та казок оживає, і немов промовляє: коли сни такі прекрасні – вони збуваються.

Чарівний та мальовничий світ Оксана Фурса надихнув дизайнерів ART VIVACE jewelry на створення капсульної ювелірної колекції AURUM. Метою колекції є популяризація особистої айдентики мисткині, тому за основу дизайну всіх елементів колекції  взяті логотип та символи бренду FURSA. Колекція створена з використанням дорогоцінних металів (срібло та позолота 24к) та напівдорогоцінного каміння. Серед виробів колекції не лише прикраси: браслети, сережки, броші але й ювелірні елементи, які безпосередньо «вшиваються» в одяг.

Виставка експонується до 16 лютого. Вхід – за музейним квитком.