reCAPTCHA
Slider

14 грудня о 14:00 в Будинку-музеї імені Тараса Шевченка (провулок Тараса Шевченка, 8-а) історикиня Тетяна Водотика представить свій проект – книгу «Почесні громадяни Києва. 1872-1917» (видавництво «Варто»). Відзнаку «Почесне громадянство» отримували за рішенням тодішньої міської думи за внесок у розвиток міста. Але багато було і тих, хто заслужив її своїми справами, але відзнаку так і не отримав. Про цих людей також будемо говорити на зустрічі.

Тема до цього часу була не розкрита, адже не було списків таких громадян. У книзі під однією обкладинкою зібрані дуже різні кияни – як удостоєні почесного звання, так і ті, хто своєю доброчинністю заслужив, але не отримав його. На сторінках – історія не лише людей та вчинків, а й історія емоцій щедрості, лояльності, корисливості, (не)вдячності. Книга написана у жанрі нон-фікшн, тому підійде для будь-кого.

Тетяна Водотика – кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, шеф-редакторка е-журналу урбаністичних студій «Місто: історія, культура, суспільство». Авторка низки публікацій та книг – «Iсторiї успiху: видатні українські бізнесмени ХІХ ст.», «Ігри відображень. Якою Україну бачить світ» (у співавторстві).

На презентації зможете поспілкуватись з авторкою та взяти участь в автограф-сесії.

Зустріч відбудеться 14 грудня о 14-00.

Адреса: Київ, провулок Тараса Шевченка, 8А (поруч із Майданом Незалежності).

Вартість участі – ціна пільгового вхідного квитка до музею (15 грн.)