reCAPTCHA
Slider

26 листопада об 11:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться презентація нового офіційного сайту музею museumshevchenko.org.ua, розробленого спільно з компанією Infopulse Україна. Сайт створений з урахуванням попереднього досвіду музею Шевченка з 2012 року та напрацювань зарубіжних музеїв.

Наш новий портал поєднує в собі три головні риси: функціональність, простоту та інформативність. Працюючи над його концепцією у першій половині 2018-го року, ми намагалися максимально врахувати очікування сучасних відвідувачів. Адже перебувати в постійному контакті з нашим відвідувачем (клієнтом) – дуже важливо для розвитку музею.

Відвідувач в сучасному музеї – це не тільки людина, що прийшла на екскурсію чи індивідуально в експозицію. Комунікація з клієнтом починається в онлайні (на сайті та в соцмережах), по телефону, а також при першому контакті з персоналом музею.

Для вдосконалення цієї комунікації на сайті реалізовані можливості онлайн-запису на екскурсії, реєстрації на заходи, форми заявок на проведення заходів та виставок, а також форму зворотного зв’язку.

Розділ “Тарас Шевченко” буде одним із основних і наповнюватиметься поступово. Тут наші співробітники будуть розміщувати цікавий контент  про Тараса Шевченка, його творчість та життя, а також розвінчуватимуть міфи, пов’язані з його особистістю в легкій та доступній формі.

Про інші розширені функції нового порталу розповімо на прес-конференції.

Учасники:

Дмитро Стус – Генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка

Олексій Сігов – Президент компанії Infopulse

Костянтин Гітько – Infopulse Chief Information Officer

Олексій Дубров – Керівник сектору комунікації Національного музею Тараса Шевченка

Денис Костик – Керівник групи розробників сайту

Акредитація для участі: форма реєстрації на цій сторінці, shemuseum@gmail.com, 044-239-40-39.

Infopulse  – одна з найбільших ІТ-компаній України, яка є надійним постачальником сервісів для всього життєвого циклу ІТ-систем та послуг із підтримки телеком-інфраструктури. Компанія заснована у 1991 році, має представництва в країнах Східної та Західної Європи, 7 офісів в Україні  (Київ, Харків, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Чернігів) та налічує 1900+ IT-спеціалістів. Компанія входить до 100 найкращих аутсорсингових ІТ-компаній світу за рейтингом IAOP та визнано найкращим ІТ-роботодавцем у категорії великих компаній 1500+ за версією порталу DOU.UA у 2018 році.

Серед таких соціальних проєктів компанії: Особистий кабінет мешканця м. Львова, відновлення та покращення системи ПЗ Зовнішнього незалежного оцінювання та розробка мобільного додатку “Моє ЗНО”, мобільний додаток національної олімпійської збірної OlympicUA, Віртуальний музей Василя Стуса.