reCAPTCHA
[smartslider3 slider=3]

Про виставку

Виставка «Приборкувачі часу. Династія Вербицьких» присвячена родині художників-копіїстів Вербицьких. Георгій Вербицький – один із найвідоміших авторів, що виконували копії з Шевченкових робіт, блискучий знавець Шевченкової манери акварельного письма. Разом зі своїм сином Сергієм він створив понад 350 художніх копій акварелей, які сьогодні експонуються в Національному музеї Тараса Шевченка. Завдяки використанню цих копій у музейній експозиції вдалося зберегти вкрай чутливі до світла оригінали, яким понад 150 років, у належному стані.
В експозиції виставки відвідувачі познайомляться з копіями робіт Шевченка, виконаними представниками родини Вербицьких, та отримають змогу порівняти їх із оригіналами. Ми покажемо зміни, яких під впливом часу зазнали копії та оригінальні твори. Відвідувачі дізнаються про те, для чого створюють копії художніх творів і як світло впливає на картини.
Також на виставці будуть представлені матеріали з родинного архіву Вербицьких – понад 30 робіт художників, оригінальні ескізи, фотографії та меморіальні речі.
Проект створено у партнерстві з Національним науково-дослідним реставраційним центром України.
Відкриття виставки відбудеться 1 жовтня о 17:00 за адресою м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12.
Вхід на відкриття виставки – вільний.
Виставка працюватиме за графіком музею з Вт-Нд: 10:00-18:00. Вхід на виставку – за вхідним квитком до музею.