reCAPTCHA
Slider

Форум інклюзивності повертається! 29 листопада ми увірвемося до приміщення Національний музей Тараса Шевченка та роздаватимемо промені інклюзії для усіх. Цьогорічна тема нашого Форуму – Місто щасливих людей. Що робить нас щасливими? Зручність та комфорт там, де ми живемо. Прогулянки містом чи посиденьки з друзями за кавою без титанічних зусиль, щоб подолати усі бар’єри на шляху. Урешті-решт можливість дихати чистим повітрям. Хоч ми не так часто про це замислюємось. Усе це про місто щасливих людей. Про місто, де хочеться жити і насолоджуватися життям.

Третій рік поспіль наша команда організовує Форум. І що ж ми плануємо цього разу?

Презентацію результатів двох проектів, над якими наша команда працює останніх 5 місяців:

📈 рейтинг доступності українських міст «Тостер»
🗺 онлайн-мапа безбар’єрності міст разом із мобільним додатком

Дві великі панельні дискусії:

💎 «Інклюзія та бізнес» за участі топ українських бізнесменів, які розкажуть, чому зараз важливо бути безбар’єрними у сфері підприємництва. Наші друзі з Хмарочос взялися за цю панель, і ми впевнені, що вона вийде бомбезною 💣
🔑 «Інклюзія та місто» за участі місцевої влади з різних регіонів, де ми дізнаємося, чому деяким містам вдається рухатися до створення безбар’єрного середовища, а інші – будують сходи і пишаються цим.

📯 Виступи крутих спікерів зі сфери урбаністики, екології, культури та світлих ініціатив (благодійні фонди, інклюзивні та освітні проекти).

Більше інформації згодом. А поки залишаємо для вас реєстраційну форму. Вхід на подію вільний за попередньої реєстрації. Переходьте за посиланням, наш Доступно-бот полегшить цю процедуру: http://bit.ly/2pP3f3L