reCAPTCHA
Slider

Програма 9 березня о 13:00 «Поміж двома «Кобзарями» (Будинок-музей Тараса Шевченка, провулок Тараса Шевченка, 8-а):

У день народження Шевченка зустрінемось із:
◾️ Сергієм Проскурнею – режисером, продюсером, лауреатом премій Національної спілки театральних діячів України та імені Сергія Данченка, постановником поеми-тетралогії «Тарас», фільму «Тарас Шевченко. Ідентифікація»
◾️ Петром Панчуком – народним артистом України, лауреатом Шевченківської премії за втілення образу Шевченка (вистави «Божественна самотність», «Тарас. Слова», «Всюди один»)
◾️ Авторську пісню виконуватиме Іванна Попович, лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів, переможиця конкурсу акустичної пісні на слова Шевченка.

10 березня. День пам’яті Шевченка:

◾️ 14:00 «Шевченкіана Опанаса Сластіона» Кураторська екскурсія Надії Орлової
◾️ 16:30 «Заклятий Шевченко»: Кобзар у фольклорі та ідеології». Лекція Михайла Назаренка, літературознавця, критика, письменника-фантаста, кандидата філологічних наук

Вхід вільний. 9 та 10 березня у нашому музеї – дні відкритих дверей!
Як нас знайти: провулок Тараса Шевченка, 8-А (провулок між McDonald’s і СушиЯ на Майдані Незалежності)
Наш телефон: (044)2783511