reCAPTCHA
[smartslider3 slider=57]

Огляд програми

Серед безлічі музейних пропозицій пропонуємо цікаві заняття для дітей з батьками, бабусями та дідусями, братами та сестрами.
Це – спеціальна пропозиція музею для камерних груп (до 5 осіб) – інтерактивна екскурсія з майстер-класом «Я малюю разом із Шевченком».
Ви дізнаєтесь про техніки і жанри, до яких звертався талановитий художник Тарас Шевченко. Дітям буде цікаво почути історію про перетворення графітової палички у справжній олівець, яким так майстерно володів герой нашої розповіді, про історію та секрети акварельної фарби.
Ви побачите малярське приладдя Шевченка, яким він користувався майже 160 років тому!
Це пензлі та олівці, мастихін та палітра, яких торкалася рука художника.
Ми розповімо про ще однин напрямок творчості художника – офорт.
В музейній арт-майстерні запропонуємо вам розмалювати картинки за творами Шевченка незвичайними фарбами – смачними гарячим шоколадом або запашною кавою.
Для попереднього замовлення екскурсії телефонуйте за номером: (044) 234 2556

Вартість екскурсії – 100 грн (з однієї особи) для всіх категорій відвідувачів.

Замовлення приймаються  за телефоном +38 044 234 25 56.