reCAPTCHA
[smartslider3 slider=3]

Про виставку

Олександр Висоцький – автор проєкту «UKRAINIAN MARATON» – художник, який знаходиться в постійному пошуку. Він приміряє на себе різні стилі та форми вираження емоцій на полотні. Автор ділиться своїм баченням ситуації в Україні й досліджує суспільство найрізноманітнішими способами – більшість робіт майже не схожі між собою.
Єдине, в зображенні чого художник проявляє сталість – Україна та українці. «Все, що на полотнах – це про нас», – каже він.
Десять років Олександр Висоцький писав мамаїв. Це велика серія робіт, написаних у різних стилях. Глибинне бачення автора вмістило в одній тематиці українське коріння, східну філософію, містичність і реальність.
“Я постійно шукаю щось нове”, – каже художник, – свого часу я захопився абстракцією, є багато робіт в цьому стилі. На мою думку, не можна художнику працювати однаково, це вже буде щось штамповане, але у кожного своя психологія, свій підхід до творчості ».
На останніх полотнах Висоцького весь простір заповнений маленькими людськими фігурками, зображеними з певною долею іронії. І всі вони кудись поспішають, кожен у свій бік. Якийсь хаотичний марафон, біг по життю. Зрештою, ми так і живемо – в постійному русі, часто у різних напрямках, майже не озираючись.
Відкриття виставки відбудеться 13 жовтня о 18:00 за адресою м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12.
Вхід на відкриття виставки – вільний.
Виставка працюватиме за графіком музею з Вт-Нд: 10:00-18:00. Вхід на виставку – за вхідним квитком до музею.