reCAPTCHA

Екскурсії для всієї родини

Друзі, ви пам’ятаєте, що вже завтра ми відкриваємо двері для відвідувачів? Завітати до музею всією родиною – чудова ідея, адже ми пропонуємо програму для дорослих і дітей різного віку.

Цікаві історії з життя Тараса Шевченка (для родин з дітьми 7-9 років).

Рослинний світ у творчості Тараса Шевченка (для родин з дітьми 7-11 років).

«Шевченко – художник» або «Чому сучасники називали його «нашим Рембрандтом» (для родин із підлітками 11-16 років).

Жінки, які надихали Шевченка (для дорослих та молоді).

Спеціальна пропозиція: «смачний» майстер-клас в музейній арт-майстерні. Малюнки теплим шоколадом за сюжетами творів Тараса Шевченка (для родин з дітьми 7-16 років).

Майстер-класи проводяться за попереднім замовленням, окремо для кожної родини до 5 осіб. З собою обов’язково мати один пензлик для кожного учасника та декілька аркушів паперу.

Ми чекаємо на вас за таким графіком: середа – неділя. Каса працюватиме з 10:00 до 17:30 години.

Просимо заздалегідь забронювати екскурсію на сайті або за номером телефону: +38(044) 234 2556