reCAPTCHA

Живописній Україні – 175 років!

«Живописной Украине» Тараса Шевченка – 175 років! З цієї нагоди найближчий тиждень ми познайомимо вас із історією створення альбому, покажемо, як експонуються ці твори у нашому музеї, відшукаємо аналоги «тревел-альбомів» та проведемо практичне Заняття з офорту для дітей. Натискайте «відвідаю» в події – та отримуйте цікаву порцію контенту про «Живописну Україну»! “Живописная Украина” – альбом…

“Живописная Украина” – альбом із шести офортів, виданий Тарасом Шевченком в кінці листопада 1844 року. Під спільною паперовою папкою- обкладинкою вийшли роботи: «У Києві», «Видубицький монастир», «Старости», «Судня рада», «Казка», «Дари в Чигрині».