reCAPTCHA

Майстер-клас “Поскладай по складах” на Книжковому Арсеналі

На цьогорічному Книжковому арсеналі Національний музей Тараса Шевченка проводив майстер-класи для дітей “Поскладай по складах”. Упродовж двох днів діти збирали свій образ Тараса Шевченка, спираючись на автопортрети 1845, 1847 та 1861 років. Вони також доповнювали пропущені слова у віршах. Учасники так активно збирали своїх Шевченків, що дорослі не стримувалися і долучалися самі. Дітям було цікаво…

Дітям було цікаво й весело, батьки намагалися згадати вивчені ще у школі рядки Шевченка.

Один із учасників надихнувся і зробив аж два варіанти!

Гостинно нас приймав простір української дитячої літератури БараБука.