reCAPTCHA
Новини

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Теплова енергія» (код згідно ДК 021:2015 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» займає монопольне становище на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території міста Києва. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-ІІІ діяльність суб’єктів природних монополій регулюється у таких сферах: транспортування теплової енергії. Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. У Ліцензійному реєстрі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) (http://www.nerc.gov.ua) міститься інформація, що Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» має ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, крім постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом, відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) № 591 від 10.04.2018 «Про видачу ліцензій Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго».

Діяльність Музею є специфічною, безперебійна робота триває впродовж багатьох років, включаючи вихідні та святкові дні. Постачання теплової енергії у гарячій воді/парі у місці розташування Музею здійснюється виключно власником прокладених теплових мереж Комунального підприємства Виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 23 вересня 2020 року №1487 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 грудня 2020 року №2077) тариф з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ Комунального підприємства «Київтеплоенерго» становить 1617,88 грн/Гкал (з ПДВ), очікувана вартість закупівлі – 930 281 грн. 00 коп. (з ПДВ).