reCAPTCHA

Стартує новий курс “Кольорового музею!”

Музей запрошує погратись в кольори! Кольоровий музей – це щомісячні заняття для дітей віком 2-4 років* та їхніх опікунів (мам, тат, бабусь, дідусів і т.д). *За нашими спостереженнями найкращий вік дитини для відвідування занять – від 2,5 до 3,5 років. Структура заняття: 1) збір та знайомство в дитячому центрі 2) граючись, вивчаємо конкретний колір в…

Музей запрошує погратись в кольори!

Структура заняття: 1) збір та знайомство в дитячому центрі 2) граючись, вивчаємо конкретний колір в експозиції музею 3) закріплюємо вивчене на майстер-класі в дитячому центрі.

Тривалість заняття – 60 хв.

Вартість – 70 грн з сім’ї (сюди входить вхідний квиток+екскурсія+матеріали для майстер-класу).

Група – 10 сімей.

Розклад – заняття проходять раз на місяць по вівторках об 11:00.

На першому занятті циклу у вас буде можливість придбати абонемент за зниженою ціною 250 грн.

Реєстрація та набір груп розпочнеться в 20-х числах серпня